Dr. Coco – zrób sobie wakacje!

Wyobraź sobie małe, malownicze wysepki Tajlandii i Wietnamu. Błękitna woda, bezchmurne niebo, palmy i Ty, wypoczywający na gorącym, miękkim piasku… – Gorąco, prawda? – słyszysz. – Co powiesz na orzeźwiającą wodę, prosto z zerwanego kokosa? – mówi opalona barmanka.
Cóż… ciężko odmówić. Kiedy spróbujesz, zobaczysz dlaczego. I dlaczego będziesz do niej wracał. Do wody Dr. Coco, nie do kelnerki, rzecz jasna.

Co prawda nie możemy zagwarantować Ci tropikalnych wakacji, ale za to mamy wodę kokosową, która przyjechała prosto z tropikalnych, pełnych słońca wysp! Idziemy o zakład, że każdy łyk tego świeżego napoju będzie przywodzić wspomnienia z najlepszych wakacji w Twoim życiu. W końcu, jak twierdzą wietnamscy tubylcy, „nie ma nic lepszego niż opalone kobiety w bikini i świeża, zimna woda z kokosa”. Dr. Coco twierdzi, że nie tylko Wietnamczycy mają takie upodobania. Przyznajemy, że ciężko polemizować.

Dlaczego Dr. Coco jest tak pyszny?

Dr. Coco nie lubi przypadków. Nasza woda powstaje ze ściśle wyselekcjonowanych orzechów kokosowych, rosnących w Tajlandii oraz Wietnamie. Nam Hom, to ich unikalna odmiana, która gwarantuje niezwykle świeży i orzeźwiający smak. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji, cały ten fenomenalny smak udało nam się zatrzymać w małej, buteleczce!

Cukier? Zapomnij! Sztuczne dodatki? Nigdy spod ręki Dr. Coco! Woda kokosowa – idealna w swojej prostocie. Zresztą… sam zobaczysz.

Nie bez powodu nasz Coco ma tytuł naukowy.

Dr. Coco to nie amator. Dzięki niemu udało nam się stworzyć w pełni naturalną wodę kokosową, której smak jest niespotykanie świeży i idealnie słodki. Bez sztucznych dodatków! 100% młodych, jędrnych kokosków!

Oprócz tego, że jest ultra pyszna, nasza woda kokosowa ma cudowne właściwości. W mitologii pisaliby o niej „kokosowa ambrozja”! Dr. Coco to też naturalny i bardzo zdrowy izotonik – nawodni, doda powera i wzmocni organizm od środka. Wasza skóra będzie błagać o więcej, a ciało wrzuci ostatni bieg. To tylko i aż woda kokosowa!

Kontakt

Dr.Coco sp. z o.o.
Wojciecha Górskiego 6/91
00-033 Warszawa
NIP: 525-270-16-09

Współpraca

Chcesz poznać się lepiej z Dr. Coco? Uważasz, że macie sobie sporo do zaoferowania? Śmiało – pisz, dzwoń, odezwiemy się zaraz po porannych zbiorach kokosów!

Napisz do nas

Wiadomość została wysłana

Aktualności

Witamy na nowej stronie Dr. Coco!

Witamy na nowej stronie Dr. Coco!   Dołożyliśmy wszelkich starań, by nowa strona Dr. Coco była taka, jak on sam – perfekcyjna! Teraz nasza nowa www jest przejrzysta i intuicyjna, by każdy z naszej Cocosowej Rodziny szybko znalazł to, czego…

Witamy na nowej stronie Dr. Coco!

Koszyk jest pusty

Kup Dr.Coco